СИМЕОНЕ УНИШТИО ЛАЦИО: Милинковић-Савић асистент, али Аргентинац је звезда дана

24. 10. 2021. у 17:14

ФУДБАЛЕРИ Лација доживели су пораз од Вероне у гостима са 3:1 у 9. колу Серије А.

Небеско-плавим није била довољна ни асистенција Сергеја Милинковић-Савића да избегну неуспех. И не само да нису у томе усели, већ су показали праву немоћ на овој утакмици.

А шта тек рећи за нападача Вероне, Ђованија Симеонеа. Не виђа се често да на једној утакмици постигнете четири гола, е то је управо урадио 26-годишњи Аргентинац.

Домаћин је већ после првог полувремена водио са 2:0, а син тренера Атлетико Мадрида, Дијега Симеонеа мрежу Пепеа Реине тресао је у 30. и 36. минуту.

Лацио је успео да смањи преко Ћира Имобилеа. То су гости урадили одмах на старту другог дела. Очекивало се да тим Маурисија Сарија настави да напада како би што пре стигао до изједначења, али до краја утакмице нису успели да пронађу пут до мреже ривала.

За разлику од њих Верона је у 62. и другом минуту надокнаде постигла још два поготка и тако уписала трећу победу у најјачем рангу италијанског фудбала.

Треба рећи да су по 80. минута на терену за домаћина провели Дарко Лазовић и Иван Илић.

Лацио је сада осми на табели са 14 бодова, док Верона заузима 11. место са исто толико бодова.

У истом термину Фиорентина је победила Каљари са 3:0, а фантастичан погодак постигао је српски фудбалер Душан Влаховић.

БОНУС ВИДЕО: ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ШЕТАЧЕ: Новак у друштву супруге и деце возио бицикл поред београдске Бетон хале

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45