ДВА НУЛА ЈЕ НАЈОПАСНИЈИ РЕЗУЛТАТ: Херојски повратак Валенсије (ВИДЕО)

23. 10. 2021. у 20:41

ФУДБАЛЕРИ Валенсије и Мајорке одиграли су нерешено 2:2 у мечу 10. кола Ла Лиге. Доста ће се причати о херојском повратку Валенсије.

Домаћин до 92. минута губио са 0:2, да би потом постигао два брза гола и дошао до ремија.

Гости су у завршници првог полувремена дошли до предности. Прво је погодио Анхел у 32. минуту, да би потом у 38. Дијакаби постигао аутогол.

Лоше је по госте почело на старту другог дела. Канг-Ин је добио други жути картон, те је морао да се пресели у свлачионицу.

Ипак, одолевали су играчи Мајорке до 92. минута након чега су кола кренула низбрдо.

Гедеш је у 93. минуту смањио на 1:2, да би коначан резултат поставио Гаја поготком у осмом минуту надокнаде.

Екипа Алавеса савладала је Кадиз у гостима са 2:0. Оба поготка постигао је Хоселу.