ПАУНОВИЋ ДОЖИВЕО НОВИ ПОРАЗ: Рединг претрпео још један неуспех
ЖЕЛЕЋЕ српски фудбалски тренер Вељко Пауновић што пре да заборави последња два меча. Његов Рединг је данас поражен од Белкбурна у гостима са 2:0 у 14. колу Чемпионшипа.
FOTO: Twitter/@ReadingFC
Ово је био трећи пораз у последњих пет мечева за Рединг, прошле недеље овај тим је испустио два гола предоности и на свом терену изгубио од Блекпула (3:2).
Што се ове утакмице тиче након првих 45 минута у којима није било голова, у наставку су виђена два и оба пута се затресла мрежа коју је чувао Саутвуд.
Домаћин је за три минута успео да реши питање побеника. Најпре је Галагер погодио у 61. минуту, а потом и Долан.
После овог кола Блекбурн је 12. са 20 бодова, док је Рединг 13. са бодом мање.
БОНУС ВИДЕО: ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ШЕТАЧЕ: Новак у друштву супруге и деце возио бицикл поред београдске Бетон хале
Препоручујемо
НОЋНА МОРА ЗА ОСТРВЉАНЕ: Још један Србин стиже у Премијер лигу, и то хитно? (ВИДЕО)
23. 10. 2021. у 15:01
"НИКОЛА, ШТА ТИ БИ?!" Амери не могу да верују шта је Јокић обукао (ВИДЕО)
23. 10. 2021. у 13:30
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)