ПАУНОВИЋ ДОЖИВЕО НОВИ ПОРАЗ: Рединг претрпео још један неуспех

23. 10. 2021. у 19:15

ЖЕЛЕЋЕ српски фудбалски тренер Вељко Пауновић што пре да заборави последња два меча. Његов Рединг је данас поражен од Белкбурна у гостима са 2:0 у 14. колу Чемпионшипа.

Ово је био трећи пораз у последњих пет мечева за Рединг, прошле недеље овај тим је испустио два гола предоности и на свом терену изгубио од Блекпула (3:2).

Што се ове утакмице тиче након првих 45 минута у којима није било голова, у наставку су виђена два и оба пута се затресла мрежа коју је чувао Саутвуд.

Домаћин је за три минута успео да реши питање побеника. Најпре је Галагер погодио у 61. минуту, а потом и Долан.

После овог кола Блекбурн је 12. са 20 бодова, док је Рединг 13. са бодом мање.

БОНУС ВИДЕО: ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ШЕТАЧЕ: Новак у друштву супруге и деце возио бицикл поред београдске Бетон хале