МИЛАНУ ПРЕОКРЕТ НАКОН ДРАМЕ: Два пенала и ауто-гол решили питање победника!

16. 10. 2021. у 22:51

ЈОШ један меч у Серији А завршен је преокретом.

Милан који је на ''Сан Сиру' савладао Верону са 3:2, иако су гости водили 2:0 на полувремену!

Ђанлука Капрари у 7. минуту донео је гостима вођство, одлично га је проиграо Дарко Лазовић, а потом је са пенала Антоњин Барак у 24. минуту са пенала увећао на 2:0.

Одговорио је Милан силовито у другом полувремену.

Оливије Жиру је у 59. минуту смањио заостатак тима из Милана, потом у 76. са "беле тачке" Франк Кеси доноси изједначење, да би Корај Гинтер ауто голом два минута касније донео "росонерима" комплетан преокрет.

До краја, гости нису имали снаге да евентуално стигну до изједначења, а Дарко Лазовић је изашао из игре одмах после трећег гола домаћих. Иван Илић је, за разлику од њега, одиграо свих 90 минута за гостујући тим.

Милан је овом победом избио на прво место са 22 бода, једним више од Наполија који у недељу игра против Торина.

БОНУС ВИДЕО

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01