КАДА ТАДИЋ ИГРА ДОБРО АЈАКС ПОБЕЂУЈЕ: Србин уписао две асистенције (ВИДЕО)

16. 10. 2021. у 21:20

РЕПРЕЗЕНТАТИВНА пауза је прошла, а радује што српски фудбалери овог викенда погађају и асистирају.

Након Митровића и Милинковић-Савића који су тресли мреже Душан Тадић је имао учинак од две асистенције у победи над Херевеном (2:0)

Тимови су били прилично изједначени током првог полувремена, навикли смо да Ајакс углавном диктира темпо утакмице, тако је било и овога пута. Алер је на аситенцију Тадића у 24. минуту затресао мрежу домаћина.

Резервиста Нерес је само 10 минута  након уласка у игру искористио сјајан центрашут капитена Србије и тако обезбетио нова три бода тиму из Амстердама.

Душан Тадић са ове две асистенције има учинак од четири гола и седам асистенција на девет утакмица.