ЗВЕЗДА ИЗРЕШЕТАЛА ГОЛ КОЛУБАРЕ У ПРВОМ ПОЛУВРЕМЕНУ: Погледајте свих шест погодака црвено-белих (и промашен пенал) (ВИДЕО)

16. 10. 2021. у 17:00

ФУДБАЛЕРИ Колубаре неће по добром памтити прво првенствено гостовање Црвене звезде у Лазаревцу, пошто је после 45 минута игре шампион Србије напунио мрежу домаћина са пола туцета голова.

ПАвков и Иванић су по два пута затресли мрежу Колубаре, а по једном су се у стрелце уписали Драговић и Ел Фарду Бен. Погледајте свих шест голова црвено-белих:

Голеаду је отворио Драговић у осмом минуту после продора Родића са леве стране:

Предност црвено-белих удвостручио је Бен у 16. минуту, опет је Родић био асистент.

Трећи гол је дело Мирка Иванића после соло-продора.

Хет-трик асистенција употпуснио је Родић у 24. минуту, а свој први гол на мечу постигао је Павков.

А могло је да буде и горе, да Канга у 30. минуту није промашио пенал при резултату 4:0...

Акција за пети гол кренула је по десној страни, Гајић је асистиао Иванићу.

На 6:0 повисио је Павков који је натрчао на кратко одбијену лопту голмана Лазаревчана.

Текстуални пренос другог полувремена пратите на порталу "Новости".

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17