ПОРАЗ КОЈИ ЋЕ РАНИЈЕРИ ДА ПАМТИ: Италијан дебитовао највећим поразом, Ливерпул бацио "петарду"

16. 10. 2021. у 15:27

ЛИВЕРПУЛ је петардом испратио Вотфорд (5:0) у првом дуелу осмог кола Премијер лиге.

ПОРАЗ КОЈИ ЋЕ РАНИЈЕРИ ДА ПАМТИ: Италијан дебитовао највећим поразом, Ливерпул бацио петарду

Није екипи Вотфорда помогао ни Клаудио Ранијери на клупи који је дебитовао убедљивим поразом.

Победу гостију најавио је већ у деветом минуту Садио Мане након додавања Мохамеда Салаха.

Ливерпул је на полувремену имао два гола предности. Џејмс Милнер је проиграо Роберта Фирмина који без проблема тресе мрежу домаћих.

Фирмино је био стрелац и трећег гола за екипу Јиргена Клопа. Играо се 52. минут. А само два минута касније Фирмино је проиграо Салаха који још једним сјајним потезом за коначних 4:0.

Није то било све. Играо се први минут надокнаде када је Фирмирно комплетирао хет-трик и погодио за коначних 5:0.

БОНУС ВИДЕО

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01