"СРЦЕ МИ СЕ СЛАМА, ЛЕГЕНДА У ТАКВОМ СТАЊУ": Мртав пијан, не може да хода улицом, а каква је играчина био (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

15. 10. 2021. у 09:33

ЛЕГЕНДАРНИ енглески фудбалер Пол Гаскојн не може без порока. На терену је био маестро, али ван истог човек који је потпуно промашио живот.

СРЦЕ МИ СЕ СЛАМА,  ЛЕГЕНДА У ТАКВОМ СТАЊУ:  Мртав пијан, не може да хода улицом, а каква је играчина био (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Гаскојн је одувек имао проблема с алкохолом и више пута је ишао на лечење, а сада је поново у центру пажње јер очигледно не може да престане с конзумирањем истог.

Наиме, бивши фудбалер је снимљен мртав пијан док се тетура према аутомобилу. Једва је стајао на ногама, па је уз помоћ једне особе стигао до аутомобила.

- Нисам ни схватио да је пијан све док није почео да хода. Хтео сам да му приђем и помогнем, али... Срце ми се слама кад видим такву легенду у таквом стању. Неко га мора 'пробудити' и помоћи му - рекао је очевидац и велики фан легендарног Енглеза који је поделио снимак пијаног Гаскојна.

Контроверзни фудбалер је у својој каријери играо за Њукасл, Тотенхем, Лацио, Глазгов Ренџерс, Мидлсбро и Евертон, недавно је рекао како ће "увек бити алкохоличар".

А на терену је просипао магију, знао је са лоптом као мало ко, иако је и тада волео да попије коју више, али једноставно Газа је био неко кога сте морали волети и који је у сваком тренутку био најгори за себе. Био и остао легенда енглеског фудбала...

БОНУС ВИДЕО

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

БИО ЈЕ МИЉЕНИК ЖЕНА: Где је данас Небојша Бакочевић?