НЕМОЋ "ОРЛИЋА" У БЕОГРАДУ: Француска убедљива против Србије у квалификацијама за ЕП

12. 10. 2021. у 20:51

МЛАДА фудбалска репрезентација Србије убедљиво је поражена од Француске са 3:0 на стадиону Партизана у квалификацијама за Европско првенство.

НЕМОЋ ОРЛИЋА У БЕОГРАДУ: Француска убедљива против Србије у квалификацијама за ЕП

Пред свега 120 навијача изабраници Звонка Живковића нису успели да пруже озбиљнији отпор фаворизованом ривалу.

Већ после првог полувремена било је јасно да ће бодова отићи "триколорима" који су након 45 минута водили за 2:0 погоцима Адлија и Гурија.

Бољи су у наставку сусрета били "орлићи", али нису успели да пронађу пут до мреже ривала. За разлику од тога, Француска је постигал и трећи гол. Он је био дело Черкија.

После ове утакмице млади "триколори" су на челу табеле са 10 бодова, "орлићи" су пети са четири бода.

БОНУС ВИДЕО: РАТ НАВИЈАЧА: Хаос у Француској - Присталице Лила поново у центру пажње