БОДОВИ ОСТАЈУ У КРАЉЕВУ: Фудбалери Слоге дочекују Мачву из Богатића
ПОСЛЕ прве овосезонске победе остварене "минималцем" 1:0 у прошлом колу у Раброву против домаће екипе РСК, прдвођени новим тренером Нешком Миловановићем фудбалери краљевачке Слоге у много бољем распложењу дочекују наставак првенствене трке.
ФОТО: Г. Шљивић
Прилику да поправе свој бодовни салдо "бели" ће имати у суботу (15) пред својим навијачима на Градском стадиону против Мачве 1929 из Богатића у оквиру 8. кола Српске лиге запад.
У досадашњем току првенства гости су доживели само један пораз уз по три победе и ремија, па Краљевчане очекује тежак задатак да цео плен остане у граду на Ибру.
БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда
Препоручујемо
МАРКЕЦ КАО НЕКАДА! Лазар у претходном 51 европском мечу дао три гола, синоћ два
01. 10. 2021. у 22:27
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)