МАРКОВИЋЕВ СОЛО ПРОДОР: Овако је Партизан удвостручио предност (ВИДЕО)

30. 09. 2021. у 19:43

ФУДБАЛЕРИ Партизана воде са 2:0 против Флоре после првих 45 минута утакмице другог кола Лиге конференција.

Парни ваљак је стигао до предности у 19. минуту преко Лазара Марковића, а исти играч је дуплирао вођство три минута пре краја првог дела игре.

Капитен Партизана је одличним соло продором стигао до изгледне ситуације за ударац. Шутирао је са ивице шеснаестерца, а лопту је закачио дефанзивац Флоре и тако преварио сопственог голмана.

Parni valjak je stigao do prednosti u 19. minutu preko Lazara Markovića, a isti igrač je duplirao vođstvo tri minuta pre kraja prvog dela igre. Kapiten Partizana je odličnim solo prodorom stigao do izgledne situacije za udarac. Šutirao je bivši član Liverpula sa ivice šesnaesterca, loptu je zakačio defanzivac Flore i tako prevario sopstvenog golmana.