ПАРТИЗАНОВА МАШИНЕРИЈА НЕ СТАЈЕ: Флора за сигурну зиму у Европи

ФУДБАЛЕРИ Партизана вечерас дочекују естонску Флору у утакмици другог кола Лиге конференција.

ПАРТИЗАНОВА МАШИНЕРИЈА НЕ СТАЈЕ: Флора за сигурну зиму у Европи

FOTO: M. Vukadinović

Црно-бели су на старту такмичења савладали Анортозис на Кипру и желе да новом победом направе велики корак према пласману у наредну фазу.

- Чека нас врло искусна екипа, али ми желимо победу која би нас значајно приближила пласману у другу фазу - рекао је тренер Партизана Александар Станојевић на конференцији за медије.

- Ривал је искусан тим са 14 репрезентативаца са интернационалним искуством, имају око 50-60 утакмица у просеку - додао је Станојевић.

- Нама би победа много значила за зиму у Европи и даћемо све од себе да је остваримо и потврдимо добру игру из прве утакмице против Анортозиса - истакао је Станојевић.

Утакмица другог кола Б групе Лиге конференција између Партизана и Флоре игра се од 18.45 сати на стадиону у Хумској.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.

12. 07. 2026. у 12:30

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!