МИТРОВИЋ НАСТАВИО ДА РЕШЕТА: Србин постигао три гола за полувреме (ВИДЕО)
СРСПКИ фудбалер Александар Митровић одиграо је полувреме из снова. Он је за 45 минута постигао три гола против дербија.
FOTO: AP
Лако је "котиџерима" када имају "Митрогола" - 12, 32. и 45. били су минути у којима је сјајни нападач тресао мрежу Свонсија.
Митровић се са ова три поготка осамио на чели листе стрелаца, пошто је постигао 10 голова, а на све то је додао и три асистенције.
Треба имати у виду да је ово тек прво полувреме и да предстоји још 45 минута у којима Србин може додатно да поправи голгетерски учинак.
Занимљиво у другом полувремену није било голова, па је меч окончан резултатом 3:1. Једини гол за Свонси постигао је Петерсон у 38. минуту.
БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда
Препоручујемо
ЛИГА ШАМПИОНА: Зенит разбио Бирманчевићев Малме, "богиња провинције" обрадовала Бергамо
29. 09. 2021. у 21:12
У ЛАВИРИНТУ СА ВИРУСИМА: Из Звезде стизале опречне изјаве о здрављу играча
29. 09. 2021. у 20:16
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)