СРБИН У ЛИГИ ШАМПИОНА: Јовановић дели правду на "Вестфалену"

Марко Паунић
Марко Паунић

26. 09. 2021. у 11:17

Најбољи српски фудбалски судија Срђан Јовановић поново ће бити актер Лиге шампиона.

СРБИН У ЛИГИ ШАМПИОНА: Јовановић дели правду на Вестфалену

ФОТО: М. Вукадиновић

После годину дана паузе Јовановић је поново добио прилику да буде део елитног европског купа. Он ће у уторак увече на Вестфалену водити меч између Борусије Дортмунд и Спортинга из Лисабона.

Јовановићу ће помагати Урош Стојковић и Милан Михајловић, док ће четврти арбитар бити Новак Симовић.

Последњи меч Лиге шампиона који је водила ова српска екипа судија је био Реал Мадрид – Шахтјор у октобру прошле године.

Ове сезоне на европској сцени Јовановић је судио меч квалификација за Лигу шампиона Спартак Москва – Бенфика (0:2) и два меча квалификација за Лигу конференције Шахтјор Караганди – Макаби Тел Авив (1:2) и Рома – Трабзон (3:0).

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.

21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08

Коментари (0)

БРАВО! Рукометаши Србије савладали Литванију и обезбедили бараж за Светско првенство против Мађарске