БРЕНТФОРД ОДОЛЕО ЛИВЕРПУЛУ: Редси само до бода на гостовању новајлији

25. 09. 2021. у 20:43

ФУДБАЛЕРИ Ливерпула издвојјили су се на челу Премијер лиге, али нећ бити задовољни навијачи редса после ремија са новајлијом у лиги Брентфордом.

Повели су домаћи преко Пинока у 27. минуту, али је четири минута касније Жота поравнао резултат.

У другом делу Ливерпул је чак два пута водио, прво је Салах постигао 100. гол у Премијер лиги за тим са Енфилда за 1:2, а након што је Џанелт поравнао на 2:2, Џонс је дао гол за 2:3 у 67. минуту.

Када се мислило да дебитант неће више имати снаге, Виса је у 82. минуту постигао трећи гол што се испоставило да ће бити коначан резултат.

До краја меча виђено је много узбуђења. Прво је домаћима поништен гол због офсајда, а потом је Ливерпул имао велику прилику када су штопери Брентфорда скидали лопту са гол линије.

Ливерпул је први на табели са 14 бодова после овог кола, док Брентфорд има 9.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00