ОВО СУ ЗАРАЖЕНИ ФУДБАЛЕРИ ЗВЕЗДЕ: Вирус покосио одбрану шампиона! Станковић на располагању има само трећег голмана

Марко Паунић
Марко Паунић

23. 09. 2021. у 12:07

ЦРВЕНА звезда је требало да одигра меч са Вождовцем у четвртак, али он је ипак одложен јер је стомачни вирус покосио екипу после "вечитог дербија".

ОВО СУ ЗАРАЖЕНИ ФУДБАЛЕРИ ЗВЕЗДЕ:  Вирус покосио одбрану шампиона! Станковић на располагању има само трећег голмана

Фото: М.Вукадиновић

Одмах се сазнало да је голман и капитен Милан Борјан ван строја, али сада је откривено кога је још покосио стомачни вирус. 

Црвена звезда је открила да је десет фудбалера осетило тегобе, а "Спортски журнал" открива да је пре свега дефанзива тима Дејана Станковића погођена вирусом. 

Осим Милана Борјана стомачни вирус је добио и млади Милош Гордић, па је тако једини преостали здрав голман Црвене звезде искусни Зоран Поповић. 

Стандардни штоперски пар је такође ван строја због вируса, пошто су се и Александар Драговић и Милош Дегенек заразили, а стомачне тегобе осетио је и Милан Гајић. Осим њих откривено је да је заражен и Ненад Крстичић. 

Следећи меч Црвена звезда игра у недељу против Новог Пазара, а за тај меч су упитни и повређени фудбалери. Ел Фарду Бену је пукао мишић, неспреман је и Милан Павков, а проблеме са повредом има и последње појачање Ришаиро Живковић. 

Гостовање у Новом Пазару је на програму у недељу од 15.55 часова.

БОНУС ВИДЕО

 

(Спортски журнал/Мондо)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.

21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08

Коментари (3)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута