СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички зауставио серију Напретка, Пролетер славио у Суботици

22. 09. 2021. у 19:56

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког победили су Напредак као гости у 10. колу Суперлиге Србије са 2:1 и тако прекинули серију тријумфа Крушевљана.

"Чарапани" су до овог пораза имали три везане победе, али сада их савладала чета Саше Илића која је забележила други узастопни успех.

Меч је одлично почео за "беђане" који су повели у 12. минуту преко Јована Лукића. То је уједно био и једини погодак у првом делу меча.

По повратку на терен Напредак је кренуо нешто агресивније ка голу гостију и то им се исплатило. Саша Марјановић донео је изједначење тиму Милана Ђуричића.

Ипак, цео плен је отишао за Београд, а за то је заслужан био Ђорђе Јовановић који је осмим првенственим голом поставио коначан резултат.

Чукарички је сада пети на табели са 17 бодова, док је Напредак трећи са 18, али и утакмицом више од вечерашњег ривала.

Пролетер је забележио важну победу против Спартака у Суботици (2:1).

Меч је фантастично почео за госте, пошто је Берталан Кун у 25. минуту савладао Миша Дубљанића.

Изабраници Владимира Буача су имали одговор, па су поравнали резултат преко Луке Бијеловића, али је домаће навијаче шокирао Вељко Младеновић у 87. минуту.

Спартак је после овог меча осми на табели са 12 бодова, док је тим из Новог Сада на 14. позицији са осма бодова.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ЕТИХАД: Међутим, ако неко може да је покори, то је онда краљевска чета Карла Анчелотија

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ''ЕТИХАД'': Међутим, ако неко може да је покори, то је онда ''краљевска чета'' Карла Анчелотија

НОВИ фудбалски спектакл на програму је вечерас на ''Етихаду'' где ће Манчестер сити у реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона угостити Реал Мадрид (21.00).

17. 04. 2024. у 07:45

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14