ИБРАХИМОВИЋ НЕ ИГРА ПРОТИВ ЈУВЕНТУСА: Швеђанин због повреде пропушта велики дерби

НАПАДАЧ Милана и један од најбољих фудбалера "росонера", Златан Ибрахимовић пропустиће утакмицу против Јувентуса у четвртом колу Серије А.

ИБРАХИМОВИЋ НЕ ИГРА ПРОТИВ ЈУВЕНТУСА: Швеђанин због повреде пропушта велики дерби

ФОТО: АП

Искусни Швеђанин је доживео повреду пред утакмицу са Ливерпулом у Лиги шампиона и пропустио је меч на "Енфилду".

Ибрахимовић не жели да жури са опоравком, па због тога Стефано Пиоли неће рачунати на њега против "старе даме".

Сјајни нападач се прошлог викенда вратио на терен и постигао гол у победи против Лација (2:0), но очигледно да повреду није у потпуности залечио.

БОНУС ВИДЕО: Опроштај Новице Величковића пред пуном Ареном

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ФИНАЛЕ ЗА ИСТОРИЈУ: Шпанија и Аргентина у борби за титулу првака света

ФИНАЛЕ ЗА ИСТОРИЈУ: Шпанија и Аргентина у борби за титулу првака света

Светско првенство 2026. године стигло је до великог финала, а у недељу увече на стадиону „Метлајф“ у Њу Џерзију за најважнији трофеј у светском фудбалу бориће се две актуелне континенталне силе, Шпанија и Аргентина, а занимљиво је да ће ово бити прво финале Мундијала у којем се састају актуелни шампиони Европе и Јужне Америке.

19. 07. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ГЛАВНА НАГРАДА: Ексклузивно путовање у земљу новог светског првака