ТИП - ИЗ КИКСА У ФИКС – НАЈПОУЗДАНИЈА РУБРИКА ЗА КЛАДИОНИЧАРЕ: Фаворити на поправном
СПИСАК фаворита који би због кикса у прошлом колу, у наредном “морали” да победе.
ФОТО: Тањуг
РЕЗУЛТАТИ ПРЕТХОДНОГ КОЛА
БРОНДБИ – Силкеборг 1:1
МОНАКО – Марсеј 0:2
АТАЛАНТА – Фиорентина 1:2
ЦСКА С. - Славија С. 1:1
МАКАБИ ТА – Макаби ПТ 1:1
МАЛМЕ – Норчепинг 1:1
Сампдорија – ИНТЕР 2:2
Алуминиј – МАРИБОР 2:0
ПАОК – Јањина 0:1
ОЛИМПИЈАКОС – Атромитос 0:0
Ордабаси – КАИРАТ 2:1
БОДО – Одд 1:1
ФЕНЕРБАХЧЕ – Сивас 1:1
НАРЕДНИ МЕЧЕВИ
субота
Салернитана – АТАЛАНТА 2 1.30
ИНТЕР – Болоња 1 1.35
МАКАБИ ТА – Макаби Хаифа 1 -
МАЛМЕ – Ђургарден 1 1.90
недеља
Сондерјил – БРОНДБИ 2 2.00
Ница – МОНАКО X2 1.55
Ботев – ЦСКА С. 2 -
МАРИБОР – Мура 1 -
Астерас – ПАОК 2 -
Ламија – ОЛИМПИЈАКОС 2 -
КАИРАТ – Кизилжар 1 -
Викинг – БОДО 2 2.00
Башакшехир – ФЕНЕРБАХЧЕ 2 2.10
БОНУС ВИДЕО: Опроштај Новице Величковића пред пуном Ареном
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)