ВОЈВОДИНА СЛАВИЛА: Новосађани остварили прву победу у гостима, тријумфовао и Металац

17. 09. 2021. у 21:12

ФУДБАЛЕРИ Војводине победили су Радник у Сурдулици са 2:0 у деветом колу Суперлиге Србије.

Новосађанима је ово био први овосезонски тријумф у гостима, а до њега су стигли погоцима Вељка Симића и Небојше Бастајића.

На клупи Радника је дебитовао доскорашњи тренер Чукаричког, Душан Ђорђевић, но прву утакмицу неће памтити по добром.

Победник је био решен после 45 минута игре када је Војводина имала два гола предности. Било је још прилика на обе стране, али се резултат није мењао.

После овог тријумфа екипа Славољуба Ђорђевића има 12 бодова и заузима пето место на табели, док су Сурдуличани после трећег везаног пораза пали на 10. позицију и имају девет бодова.

Металац је у Горњем Милановцу био бољи од Колубаре - 3:1.

После првог полувремена био је нерешено - 1:1. Домаћин је у право време постигао други погодак, било је то у 46. минуту.

Трећи гол је виђен у 77. минуту и тада је постало јасно да ће се гостујући фудбалери у Лазаревац вратити погнутих глава.

Металац је сада дошао до осмог освојеног бода и налази се на 12. месту, док је Колубара девета са 10 бодова.

БОНУС ВИДЕО: Играчи Звезде славе улазак у Лигу Европе

ЕНРИКЕ САЊА НОВО ЧУДО: Шпански стручњак је са Барсом направио чувени преокрет против ПСЖ-а, може ли урадити исто сада када су улоге обрнуте?

У реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона фудбалери Барселона ће на ''Монжуику'' чувати гол предности против ПСЖ-а (21.00).

16. 04. 2024. у 07:40

ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА... Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

"ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА..." Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

Никола Јокић и Денвер нагетси обавили су уводни део посла. Чека их плеј-оф НБА лиге, а како још није постало познато ко ће браниоцу титуле бити уводни ривал у доигравању, у први план је избила једна исповест српског аса.

15. 04. 2024. у 16:56