РОДИЋ ДОНЕО ПРЕДНОСТ, САНОГО УПРСКАО: Два гола за 60 секунди на "Рајку",

ЧИТАВИХ 75 минута није било голова на стадиону Рајко Митић у утакмици првог кола Лиге Европе између Црвне звезде и Браге, да би онда за 60 секунди уследило прво велико славље делије, а одмах затим и хладан туш!

РОДИЋ ДОНЕО ПРЕДНОСТ, САНОГО УПРСКАО: Два гола за 60 секунди на Рајку,

ФОТО: ЕПА

Повела је Звезда из корнера који је перфентно извео Канга, пронаао Родића који главом са "полудистанце" неодбрањиво шутира у леви доњи угао. Претходно је корнер изборио Диони, мада је утисак да је могао и он до гола у том тренутку.

Изједначење је стигло после катастрофалне грешке Санога који је додао лопту Галну, а овај прецизним ударцем савладао Борјана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"

Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.

29. 06. 2026. у 08:42

Коментари (0)

ШИПТАРИ ПОНИЖАВАЈУ СРБЕ НА ВИДОВДАН: Упуство терориста нашем народу како да се понаша у својој земљи (ФОТО)