ЛУДНИЦА У БАРСЕЛОНИ: Атлетико Мадрид до победе у 100. минуту
Фудбалери Атлетико Мадрида победили су данас на гостовању екипу Еспањола са 2:1, у мечу четвртог кола шпанског првенства.Домаћи тим је повео преко Раула де Томаса у 40. минуту, а изједначење актуелним шампионима донео је Јаник Караско у 79. минуту.
Фото: АП
Гол за победу гостију постигао је Томас Лемар у деветом минуту надокнаде другог дела.
Атлетико је први са 10 бодова на табели Примере, док је Еспањол на 16. месту са два бода.
У следећем колу Атлетико дочекује Атлетик Билбао, а Еспањол гостује Бетису.
Препоручујемо
ГАТУЗО ПРЕД БАРАЖ ИТАЛИЈЕ: Бежимо из Милана да нас рођени навијачи не би уништили!
25. 03. 2026. у 18:03
ЛЕГЕНДАРНИ ВЛАДИМИР КОПРИВИЦА У НИШУ: Рад са децом кључ развоја српског спорта
25. 03. 2026. у 17:44
МЕЧ ОДЛУКЕ ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Победа у Виторији је императив за чету Саше Обрадовића!
НАЈБТИНИЈИ меч у досадашњем току Евролиге кошаркаши Црвене Звезде одиграће вечерас у "Фернандо Буеса" арени где ће их од 20.30 угостити Басконија.
25. 03. 2026. у 11:38 >> 11:38
АМЕРИ У ШОКУ ШТА СЕ ДЕШАВА КОД НАС! "Србија масовно производи нове Николе Јокиће!" (ВИДЕО)
Никола Јокић не само да је опчинио НБА лигу, већ је ас Денвер нагетс и кошаркашке репрезентације Србије "крив" што се Американци све више одушевљавају нашом земљом. А нарочито - српском кошарком.
25. 03. 2026. у 15:15
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (1)