НЕМА КАЗНЕ ЗА КОСТИЋА: Србин у саставу против Штутгарта

Оља Мркић

09. 09. 2021. у 22:40

У АЈНТРАХТУ су решили да "спусте лопту" и смире ситуацију у вези са Филипом Костићем.

НЕМА КАЗНЕ ЗА КОСТИЋА: Србин у саставу против Штутгарта

Фото: EPA-EFE/SASCHA STEINBACH

Немачки медији преносе да је клуб одустао од намере да казни српског репрезентативца са 100.000 евра, као што се најављивало.

Костић је, наводно, одбио да тренира јер је био незадовољан што му је пропао трансфер у Лацио.

Међутим, по последњим информацијама, сви неспоразуми су изглађени и Србин ће бити у конкуренцији за недељни меч са Штутгартом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови кикс, али Богиња провинције се неће предати без велике борбе

БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови "кикс", али Богиња провинције се неће предати без велике борбе

ПОСЛЕ тешких пораза у последњим мечевима, Интер и Аталанта покушаће да се врате на победнички колосек у великом ломбардиском дербију Серије А који ће од 15 часова бити одигран данас на "Ђузепе Меаци".

14. 03. 2026. у 07:20

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)