РОЂЕНДАНСКИ ПОКЛОН ЗВЕЗДАШИМА: Бесплатно на стадион за 58. рођендан "Маракане"

Фудбалски клуб Црвена звезда ће на утакмици против Пролетера, која ће се одиграти у суботу 11. септембра прославити 58. рођендан стадиона „Рајко Митић“.

РОЂЕНДАНСКИ ПОКЛОН ЗВЕЗДАШИМА: Бесплатно на стадион за 58. рођендан Маракане

ФОТО: Сергеј Комненић

Из клуба поручују да ће тим поводом улаз на меч 8. кола Суперлиге Србије бити бесплатан, а заљубљеници у црвено-беле боје ће имати прилику још једном да уживају у сјајној атмосфери.

Навијачи Црвене звезде су најавили велику прославу поводом 58. рођендана стадоиона, која је кроз историју имао прилику да буде домаћин највећих успеха, невероватних утакмица, као и лавине емоција. 

- Како бисмо на достојан начин обележили рођендан стадиона „Рајко Митић“, одлучили смо да карте за меч против Пролетера буду бесплатне. Једино ограничење када је улаз у питању тиче се сектора ВИП Запад, који ће бити намењен власницима сезонских улазница за ВИП Запад и Запад. Преостале трибине биће отворене за све посетиоце, а наш клуб се радује прилици да поново угости велики број звездаша, рекли су из Звезде и додали: 

- Позивамо све навијаче да буду део незаборавне прославе, која ће се се одржати на утакмици против тима из Новог Сада. Убудуће ће се као и у случају рођендана клуба и рођендан Маракане прослављати на првом следећем првенственом дуелу. Време одигравања утакмице против Пролетера биће накнадно објављено.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство

ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! "Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство"

Светско првенство у фудбалу у САД, Мексику и Канади само што није почело, а прва утакмица између Мексика и Јужне Африке заказана је за 11. јун. Како то обично бива пред велике спортске смотре, фудбал је постао главна тема свих генерација, али пажњу јавности је, уместо спортских прогноза, привукла једна оштра и неочекивана изјава из Мостара.

09. 06. 2026. у 10:05

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

СРАМ ВАС БИЛО! Фудбалери Швајцарске Џака и Родригез провоцирали - показивали албанског орла пред Мундијал