ОДЛИЧНЕ ВЕСТИ ЗА СРБИЈУ: Митровић путује у Даблин!

05. 09. 2021. у 11:44

НАПАДАЧ Србије, Александар Митровић, биће на располагању селектору Драгану Стојковићу и за наредно гостовање, у уторак, у Републици Ирској.

Голгетер „орлова“ налази се на списку путника у Даблин и конкурисаће за стартних 11 у предстојећем сусрету.

Подсетимо, због повреде јагодичне кости, Митровић је замењен у 84. минуту сусрета са Луксембургом (4:1). По окончању утакмице, селектор Драган Стојковић Пикси изразио је забринутост, у очекивању коначне дијагнозе.

У недељу јутро стигле су охрабрујуће вести – нападач Србије није теже повређен и биће на располагању стручном штабу пред утакмицу на даблинском стадиону „Авив“. Иза Александра Митровића је одлична серија у квалификацијама, са седам голова из четири утакмице, налази се на челу листе стрелаца у актуелном циклусу.

Полазак експедиције Фудбалског савеза Србије, са београдског аеродрома „Никола Тесла“, заказан је за недељу у 17.05, чартер летом српског авио-превозника.

„Орлови“ заузимају прво место у групи, у прве четири утакмице уписали су три победе и реми.

Србију у уторак очекује једна од кључних утакмица на путу ка Мондијалу у Катару. Од 20.45 гостоваће у Републици Ирској. Утакмицу ће директно преносити Нова С.

(Спорт клуб)

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Овим потезом слудео оне који деле санкције Русима

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а предстојеће Олимпијске игре - Париз 2024, посебно су занимљиве ових дана, због "руске ситуације".

24. 04. 2024. у 13:44