ХАЛАНД ХЕРОЈ БОРУСИЈЕ: "Милионери" савладали Хофенхајм

27. 08. 2021. у 22:34

ВИДЕЛИ смо одличан меч у Дортмунду одиграли су Борусија и Хофенхајм, на крају победа домаћих 3:2 (0:0)

ХАЛАНД ХЕРОЈ БОРУСИЈЕ: Милионери савладали Хофенхајм

Имали су "милионери" иницијативу у првом полувремену, а одлично је свој посао радио голман Хофенхајма, те су мреже мировале на полувремену.

Већ у четвртом минуту наставка дуела Рејна је затресао мрежу Баумана. Изједначили су гости врло брзо.

Била је то фантастична акција, Баумгартнер се ушуњао у казнени простор и погодио у 61. минутунакон одличне асистенције Гајгера.

Осам минута касније, Борусија враћа предност. Белингем је дочекао лопту након одбитка у казненом простору, захватио је на најбољи могући начин и погодио је за 2:1.

Очекивали смо смирени Дортмунд до краја, али је Хофенхајм кренуо у напад и успео је да нам приреди невероватну завршницу. Гости долазе до изједначења након корнера, Дабур је био на другој стативии дочекао је свој тренутак у том 90. минуту.

Дошли су жуто-црни до три бода на крају. Играо се први минут надокнаде, после два неуспела покушаја и одбитка, на лопту налеће јунак овог меча, Ерлинг Халанд, који постиже гол за коначних 3:2.