СМЕКШАЛО ИХ 180 МИЛИОНА: Килијан Мбапе пред вратима Мадрида, ПСЖ прихвата побољшану понуду краљевског клуба?

Г. ЧВОРОВИЋ

27. 08. 2021. у 20:33

КИЛИЈАН Мбапе је за корак ближи Реалу из Мадрида. "Краљевски клуб" појачао је своју првобитну понуду за 20 милиона евра и на сто ставио целих 180 милиона.

СМЕКШАЛО ИХ 180 МИЛИОНА: Килијан Мбапе пред вратима Мадрида, ПСЖ прихвата побољшану понуду краљевског клуба?

Фото М.Вукадиновић

Прву понуду власници "светаца" су глатко одбили, али овога пута нису априори рекли не.

Двадесет милиона више очигледно су променили ток догађаја. ПСЖ не жели да изађе као губитник из ове приче, без обзира на то што се финансијска клима у свету последњих година променила.

Мбапе је 2017. купљен од Монака за 180 милиона, односно за 145 милиона плус 35 бонуса у случају продаје или продужетка уговора. Зато је 160 милиона било испод цене. Сада би, с понудом 170 + 10, били "на нули", не рачунајући све оно што су у међувремену издвојили.

Обавештени извор истичу да би Париз био веома задовољан са 200 милиона, али да циља и 225, чиме би Реал "добио прилику" да плати најскупљи уговор, што би дало још једну историјску димензију овом мега-трансферу. Ипак, мали су изгледи да се то догоди.
Времена за преговоре има до 31. августа. Мбапе има уговор са "свецима" још годину дана и после тога би Реал могао да га ангажује без евроцента.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: Нероазури не би смели имати проблема против ривала са дна табеле

ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле

ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.

23. 01. 2026. у 09:40

ГРОБАРИ У ШОКУ, ДЕЛИЈЕ У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.

22. 01. 2026. у 19:38

Коментари (0)

ИМАМ ЉУБАВНИЦУ, ИМАО САМ ЈЕ И КАД САМ СЕ ОЖЕНИО: Миле Китић отворено о прељуби - Не постоји град где нисам имао девојку