БУНДЕСЛИГА: Кикс Дортмунда, Костићев Ајнтрахт без победе

21. 08. 2021. у 17:49

ФУДБАЛЕРИ Борусије из Дортмунда разочарали су навијаче, пошто су поражени као гости од Фрајбурга са 2:1 у другом колу Бундеслиге.

Домаћи су меч почели онако како се само пожелети може - до предности су дошли већ у шестом минуту када је Грифо погодио мрежу "милионера". То је био једини погодак у првом делу сусрета.

Наставак меча донео је много више узбуђења. Салаи је у 59. минуту повећао резултат на 2:0. Ипак, гости су убрзо смањили резултат преко Китела који је затресао сопствену мрежу и унео неизвесност у утакмице.

Ипак, Дортмунд није успео да избегне пораз и прво гостовање у новој сезони Бундеслиге је почео поразом.

Ајнтрахт из Франкфурта за који је наш Филип Костић одиграо цео меч није успео да победи Аугзбург на свом терену. Меч је завршен без голова.