ПСЖ СЛАВИО У БРЕСТУ: Неубедљива одбрана главобоља париског "дрим тима" (ВИДЕО)

20. 08. 2021. у 22:55

ФУДБАЛЕРИ ПСЖ славили су вечерас на гостовању Бресту. Изабраници Маурисија Покетина славили су са 4:2.

ПСЖ СЛАВИО У БРЕСТУ: Неубедљива одбрана главобоља париског дрим тима (ВИДЕО)

Нападачкој игри Парижана мало тога може да се приговори, а игра у одбрани је сасвим друга прича.

Посед лопте током меча само 22 процената био је у ногама домаћих играча, готово сви статистички параметри били су на страни моћних гостију, а из три ударца у оквир гола Брест је постигао два гола, док су домаћи у завршници меча имали потпуну теренску иницијативу...

Андрер Херера донео је у 23. минуту вођство гостима, а Килијан Мбапе га је у 36. увећао на 2:0, ипак у завршници првог полувремена Франк Хонорат вратио је наду домаћим играчима.

У 73. минуту мајсторија Идриа Геја који је са 30 метара распалио по лопти за 3:1. Узбуђењима ту није био крај. Стив Муније у 85. минуту смањује заостатак за Парижанима, а сваку дилему отклонио је Анхел Ди Марија поставиши коначних 4:2.