КАБАДАХИЈСКО ПОНАШАЊЕ КАНГЕ! Бинић жестоко ударио на Габонца: Од наше деце се разликује само по примањима
ЗВЕЗДА се жестоко намучила без Гелора Канге у реваншу са Шерифом, а све зато што је габонски фудбалер у првој утакмици у Београду поново показао "бубице".
FOTO: M. Vukadinović
Мало је фалило да направи исти проблем свом тиму против Клужа, када је поново завршио у судијској књижици.
Због свега тога је Борјан морао да претрчи цео терен како би га опоменуо и послао ван терена, а тај детаљ није промакао ни чувеном Драгиши Бинићу, који је за Спортски журнал изјавио како Габонац под хитно мора да промени свој начин понашања.
- Човек умало није добио други жути и ко зна који пут је скоро направио проблем, саиграче оставио на цедилу. Не знам зашто не пораде с њим, стану на пут кабадахијском понашању - изјавио је Бинић, који није претерано одушевљен ни оним што Габонац показује на терену.
- Разумео бих да показује супериорност, да без њега не можемо да добијемо никог. Овако, разликује се од наше деце не по игри, већ једино по примањима - оштар је био Бинић.
Он је рекао да се Звезда добро огрешила о Милана Павкова, додао је да реванш није формалност, али верује да ће и поред свега црвено-бели без икаквих проблема стићи до групне фазе Лиге Европе.
- За озбиљнију причу у групној фази Лиге Европе недостајаће пунокрвнија игра, енергичнија мотивисаност. Момци би требало да имају на уму: не терају лопту само за себе и новац, већ и за државу. И, разумљиво, будуће генерације - закључио је Бинић за Спортски журнал.
Препоручујемо
ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДАШЕ ПРЕД КЛУЖ: Катаи се опоравља од повреде, везиста поново у тиму
14. 08. 2021. у 09:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗЛАТО!! Србија има нове европске шампионе!!
Српски репрезентативци Мартин Мачковић и Николај Пименов остварили су велики успех на Европском првенству у веслању у Варезеу, пошто су освојили златну медаљу у дисциплини мушки дубл скул (М2x).
01. 08. 2026. у 12:27 >> 12:27
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање
НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.
30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54
Коментари (1)