ШАМПИОН ПОСРНУО НА СТАРТУ: Баварцима само реми на гостовању у Менхенгладбаху! (ВИДЕО)

13. 08. 2021. у 22:27

ЧЕКАЊУ је дошао крај, враћа се клупски фудбал, а у Немачкој је почео у великом стилу. Актуелни шампион, Бајерн Минхен ремизирао је са Борусијом у Менхенгладбаху 1:1.

Баварци су у овом мечу наступили без Хернандеза, Паварда, Роке и Толиса, док је и домаћин био десеткован неигранјем петорице фудбалера.

Већ након 10 минута игре Борусија је имала предност. Ларс Стиндл је послао фантастичну лопту до Аласане Плее, а он без много проблема успева да матира Мануела Нојера.

Левандовски је четири минута касније имао зицер пред голом ривала, а Јан Сомер изашао је као победник. Играо се 26. минут, а поново је у прилици био Пољак. Још једном је голман домаћих успешно реаговао.

Трећа је била срећа. Нападач Бајерна се изборио за простор у  43. минуту, након корнера Левандосвки поравнава на 1:1. У другом полувремену најрасположенији је био управо Левандовски, имао је прилику у 52. минуту, а потом и у 60. оба пута виђена врхунска реакција Самера.

Офанзиву гостију прекинуо је Ларс Стиндл у 70. минуту када је изашао пред Нојера, а голман Бавараца прочитао је његову намеру.

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44