ЈОВАНА ПРЕКОВИЋ: Атмосфера у Токију ми је дала енергију
ОРГАНИЗАЦИЈА у Токију и атмосфера на Олимпијским играма променили су ми идеју са којом сам пошла и дали позитивну енергију која ми је помогла да се попнем на кров Олимпијских игара, изјавила је данас Јована Прековић, која је освојила златну медаљу у каратеу.
Фото: Танјуг
Прековић је по повратку у Србију, на аеродрому "Никола Тесла" у Београду, поделиле прве утиске са новинарима, а прво се захвалила свима на подршци.
Пре него што је отишла на Ои, како је испричала Прековић, кренула је са идејом да одлази само на такмичење.
"Добила сам позитивну енергију која ми је дала снагу да издржим 6. август и попнем се на кров Олимпијских игара", казала је Прековић.
Тренер Роксанда Атанасов испричала је да је са Јованом од њене четврте године и да ова освојена златна медаља у каратеу, који је ове године први пут уврштен на Олимпијске игре, за њих две представља посебну причу.
"Изградиле смо једна другу, ја њу као такмичара, она мене као тренера и пресрећна сам што смо успели да на првим Олимпијским играма остваримо најбољи резултат", казала је Атанасов.
Препоручујемо
ЈОВАНА ЈЕ НАШЕ ЗЛАТО И ПОНОС: "Новости" у дому Прековића у селу Мисача код Аранђеловца
08. 08. 2021. у 10:32
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику
Најновије вести из Хрватске тичу се - Србије.
24. 03. 2026. у 19:20
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)