КОСТИЋ РУШИ ЛАЦИОВ РЕКОРД: За српског репрезентативца спремљено 23 и по милиона евра
ПРЕГОВОРИ Лација и Ајнтрахта око преласка српског репрезентативца Филипа Костића су ушли у завршну фазу.
ФОТО:
Према наводима италијанских медија, договорена је позајмица на годину дана у вредности од 1.500.000 евра, док ће откуп наредног лета олакшати касу римског клуба за чак 22 милиона евра!
На тај начин Костић би представљао најскупљу аквизицију небескоплавих још од лета 2001, када је Лацио ангажовао Гаиску Мендијету, Стефана Фиореа и Јапа Стама.
Препоручујемо
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)