ПАРТИЗАН СЛАВИО УЗ ХАОС НА ТРИБИНАМА: Црно-бели "архивирали" Нови Пазар, нека се спреми Сочи!

А. Илић

08. 08. 2021. у 20:27 >> 23:40

ФУДБАЛЕРИ Партизана у 4. колу Суперлиге Србије савладали су Нови Пазар са 4:1.

ПАРТИЗАН СЛАВИО УЗ ХАОС НА ТРИБИНАМА: Црно-бели архивирали Нови Пазар, нека се спреми Сочи!

Прво полувреме Партизан је нападао и контролисао игру. Изостали су голови све до завршнице првог периода. Када је Бибрас Натхо у 43. минуту распалио по лопти за вођство црно-белих.

Како су завршили прво, почели су и друго полувреме. Већ у 49. минуту Партизан је увећао своју предност након фантастичне контре. Готово цео тим додирнуо је лопту пре него што је на другој страни дошла до Слободана Урошевића који је са ивици шеснаестерца затресао мрежу Милоша Остојића.

Поново су се гости радовали када је Рикардо Гомеш искористио кикс Остојића. Пошао је голман Пазара да "покупи" лопту у петерцу, међутим, она му испада из руке, одлично се Рикардо снашао, за 3:0.

Након гола уследила су 30 минута којима никако место није у фудбалу. Навијачи Партизана били су принуђени да напусте трибине због повика које су упутили, а незадовољни Пазарци повукли су се и одбили да се врате на терен док трибина не буде испражњена. Са трибина су ка гостујућим играчима све време летели разни предмети...

Партизан у 76. минуту долази до четвртог гола. Учествовали су Данило Пантић, Самир Баждар и Сејдуба Сума у акцији. Сума се нашао у одличној прилици и успео је да затресе мрежу за 4:0.

Ипак, пред крај меча искористио је прилику Лазар Михаиловић да постигне почасни гол за Нови Пазар.

Подсетимо, ово је први тријумф Партизана у Новом Пазару још од 2017. године.

НОВИ ПАЗАР – ПАРТИЗАН 1:4 (0:1)

(Михаиловић 90' - Натхо 43', Урошевић 49', Рикардо 61', Сума 76')

Судија: Милош Милановић

НОВИ ПАЗАР (4-3-3): Остојић – Влајковић, Ковачевић, Павишић, Јоксимовић – Делимеђац (од 57. Киковић), Бацановић, Којичић – Ратковић (од 46. Ханџић), Димић (од 46. Младеновић), Аганспахић. Тренер: Милан Милановић.

ПАРТИЗАН (4-2-3-1): Поповић – Лутовац, Вујачић, Саничанин, Урошевић – Зђелар, Јојић – Терзић (од 66. Сума), Натхо (од 66. Шћекић), Пантић – Рикардо (од 66. Баждар)

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

90. МИНУТ - ГОЛ НОВИ ПАЗАР! Михаиловић је успео да затресе мрежу за коначних 4:1

89. МИНУТ - Погрешио је Шћекић, Лазар Михаиловић је шутирао, био је блокиран.

76. МИНУТ - СУМА ЈЕ ЗАТРЕСАО МРЕЖУ - Самир Баждар га је добро проиграо, а Светозар Живин подигао је заставицу. ВАР снимак показао је није био у праву.

74. МИНУТ - Ханџић је имао добру прилику, био је неуспешан његов покушај са двадесетак метара.

68. МИНУТ - Очекивано, знатно је пао ритам игре.

Реакцијом арбитара враћено је време на семафору, те се у овом тренутку игра 66 минут, иако смо малопре стигли до 100. минута у мечу.

- Тек у овом тренутку настављена је утакмица у Новом Пазару.

- Празни се трибина са навијачима Партизана, играчи оба тима повукли су се у свлачионицу.

-  Прекид још увек траје. Играчи Пазара не желе да се врате на терен док навијачи Партизана не напусте трибину. Како јавља спикер Арена спорта, уколико се меч не настави за два минута биће испражење трибине Градског стадиона у Новом Пазару.

64. МИНУТ - ПРЕКИД! нереди на трибинама стадиона у Новом Пазару, а било је и физичких насртаја на судију Милановића. Фудбал се не игра од трећег гола Партизана.

61. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН! Велики кикс Милоша Остојића. Пошао је голман домаћег састава на лопту, успео је да је ухвати у руке, међутим испала му је, дошла до Рикарда Гомеша који је имао лак посао да савлада домаћег голмана

54. МИНУТ - ШАНСА ЗА ПАРТИЗАН! Рикардо по левој страни покушава да пронађе Терзића, а млади нападач за секунду касни на ту лопту.

49. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН! Фантастична контра црно-белих. Пошли су црно-бели од свог шеснестерца хитро ка голу ривала. Нема ко није дотакао лопту до противничког шеснаестерца, а све је завршено сјајним ударцем Слободана Урошевића на другу стативу.

46. МИНУТ - Настављен је меч у Новом Пазару.

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ 0:1

45+4 - ШАНСА ЗА ПАРТИЗАН! Урошевић је одлично упослио усамљеног Терзића, а млади фудбалер Партизана главом шаље лопту преко мреже!

45. МИНУТ - Ђелимеђац добија први жути картон на мечу. Дуел је продужен четири минута.

43. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН! Бибрас Натхо распалио је са више од 25 метара по лопти, она пролази кроз шуму ногу и завршава у мрежи Остојића.

39. МИНУТ - Јојић је проиграо Пантића, а он шутира високо преко гола. Треба напоменути да је уследио вишеминутни прекид меча током кога је Милановић разговара са неколико људи из домаћег састава.

33. МИНУТ - ШАНСА ЗА ПАРТИЗАН! Рикардо је чекао лопту у шеснаестерцу, покушао је да упути ударац из окрета, лопта пролази крај леве стативе Остојића.

32. МИНУТ - Прети поново Урошевић, ништа од гола. Фудбалер Партизана незадовољан, показује да је био изблокиран, али нема корнера за црно-беле.

28. МИНУТ - Након центаршута Јојића погодила је лопта једног играча Новог Пазара, црно-бели сигнализирали су судији да је играо руком, а Милановић показује да се настави игра.

22, МИНУТ - Данило Пантић је имао превише простора испред шеснаестерца, распалио је по лопти, а она пролази тик крај гола домаћег тима.

19. МИНУТ - Буди се Партизан и полако успоставља контролу. Опробао је ударац Рикардо, лопта му је прешла преко ноге, није угрозио Остојића.

15. МИНУТ - Натхо је поново добро креирао, овога пута проиграо је Пантића, на жалост црно-белих нашао се Пантић у офсајду.

10. МИНУТ - Израелац из прекида шаље лопту у шеснаестерац, Урошевић је опробао ударац главом, доста непрецизно је то било.

9. МИНУТ - Натхо је након пада Терзића код шеснаестерца одлично проиграо Лутовца иза леђа одбране. Дефанзивац је себи закомпликовао живот, покушао је да се ушета у петерац, а то му није успело.

6. МИНУТ - Пазар је тај који у уводу меча контролише посед лопте.

2. МИНУТ - Бацановић је покушао да убаци лопту у шеснаестерац Партизана, Лутовац шаље у корнер, потом Влајковић туче са велике удаљености, преко гола.

1. МИНУТ - Утакмица у Новом Пазару је почела.

Пратите Новости спорт на Фејсбуку

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

"ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ" Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

ИСТАКНУТИ глумац Бане Видаковић, који је пре три године осуђен због недозвољеног држања хероина за личну употребу, говорио је о породици и деци коју је, каже, управо због наркотика склонио из Србије.

29. 03. 2024. у 08:36