ЗВАНИЧНО: Грилиш прешао у Манчестер Сити за 100 милиона фунти
Енглески фудбалски репрезентативац, 25. годишњи Џек Грилиш, нови је играч Манцестер ситија и потписао је уговор на шест година, саопштио је клуб.
ФОТО: ЕПА
Грилиш је у Манчестер сити стигао из Астон Виле, уз рекордно обештећење од 100 милиона фунти (око 140 милиона долара), што је највећи трансфер у историји енглеског фудбала.
Претходни рекорд држао је Манчестер јунајтед, који је за долазак Француза Пол Погбе из Јувентуса издвојио нешто више од 93 милиона фунти.
Препоручујемо
"ДОЂИТЕ ДА ПОЗДРАВИТЕ ДЕЈАНА СТАНКОВИЋА": Звезда зове навијаче на утакмицу против Селте
24. 01. 2026. у 18:13
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)