СУТРА ЈЕ НАЈБИТНИЈИ ДАН У ТОКИЈУ! Србија јури четири медаље...

КОШАРКАШИЦЕ, одбојкашице и ватерполисти Србије сутра, 6. августа, очекује полуфинални мечеви на Олимпијским играма у Токију, а наступиће и каратискиња Јована Прековић.

СУТРА ЈЕ НАЈБИТНИЈИ ДАН У ТОКИЈУ! Србија јури четири медаље...

ФОТО: АП

Прековић, која је један од адута Србије за медаљу, прву борбу имаће од 05.49 по нашем времену.

Одбојкашице од 6 сати за финале играју против Сједињених Америчких Држава, а 40 минута касније против САД играће кошаркшице.

Ватерполости, актуелни олимпијски шампиони, у полуфиналу састаће се са Шпанијом од 12.50.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ФРАНУЦУЗИ У СТИЛУ ОТВАРАЈУ НОКАУТ ФАЗУ: Швеђани немају потребан квалитет да се носе са триколорима

ФРАНУЦУЗИ У СТИЛУ ОТВАРАЈУ НОКАУТ ФАЗУ: Швеђани немају потребан квалитет да се носе са "триколорима"

ФРАНЦУСКА започиње нокаут фазу Светског првенства 2026 дуелом против Шведске на "Метлајф стадиону" (23.00), где ће бити одиграно и велико финале шампионата. "Триколори" су групну фазу завршили са максималним учинком и оправдали улогу једног од главних фаворита за освајање титуле, док су Швеђани до шеснаестине финала стигли као једна од осам најбољих трећепласираних селекција.

30. 06. 2026. у 06:30

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

Заштитите се од топлотног таласа - зауставите топлоту пре него што уђе у аутомобил, стан или канцеларију