МИЛИЦА НОВАКОВИЋ ВЕСЛА У ЧЕТВРТФИНАЛУ: Српска кајакашица кроз репесаж јури полуфинале
НАША кајакашица Милица Новаковић није успела да се пласира у полуфинале трке на 500 метара на Олимпијским играма у Токију.
Фото: Принтскрин
Она је своју квалификациону групу окончала на петом месту са времном 1:49.802.
Добро је Милица почела трку, после 250 метара била је друга, али је у финишу изгубила снагу и завршила на петој позицији.
Новаковић ће имати шансу да се домогне полуфинала, истина тежим путем. Она ће веслати у четвртфиналу.
Иначе, три најбоље пласирана чамца изборила су директно пласман у полуфинале.
Прва четвртфинална трка на програму је у 5.50.
Препоручујемо
ПАНИКА У ТОКИЈУ: Јапан погодио снажан земљотрес, људи бежали из Олимпијског села
03. 08. 2021. у 23:27
БЛОКБАСТЕР У МАДРИДУ: Реал никад није био рањивији пред обрачун са шестоструким прваком Европе који би то морао знати искористити
ПОНОВО ћемо имати прилику да уживамо у обрачуну две европска гиганта када у четвртфиналу Лиге шампиона копља буду укрстили Реал Мадрид и Бајерн Минхен, а први сусрет овог двомеча, односно 29. икада између ових ривала, биће одигран вечерас на "Сантијаго Бернабеу" од 21.00.
07. 04. 2026. у 07:00 >> 10:44
ХУЛИГАНИ МАЛТРЕТИРАЛИ БЕСКУЋНИКА, А ОНДА СЕ ДОГОДИЛО НЕШТО НЕВЕРОВАТНО: "Мислио сам да халуцинирам"
Живот пише драме. Неке од њих са више него срећним крајем.
07. 04. 2026. у 23:59
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (0)