ЂОКОВИЋ НЕ ИГРА У МИКС ДУБЛУ: Новак се повукао због исцрпљености!
СРПСКИ Тенисер Новак Ђоковић неће наступити у микс дублу са Нином Стојановић, преноси РТС
FOTO> AP
Ништа од медаље за Србију у тенису. После пораза Ђоковића од Карења-Бусте у мечу за треће место, очекивало се да Новак у тандему са Нином Стојановић покуша да освоји бронзу у микс дублу, али и од тога нема ништа.
Физичка исцрпљеност након шест сати и 40 минута такмичарског тениса за 24 сата, и то у три различита меча, Новака је исцрпела те је одлучио да се повуче из микс дубл меча.
Бронза је зато припала Пирсу и Бартијевој, а српски “бели спорт” је такмичење на Олимпијским играма у Токију завршио без освојене медаље.
Препоручујемо
ХРВАТСКА ОЛИМПИЈКА КОЈА ЈЕ ВЕЛИЧАЛА "ОЛУЈУ: Волим и поштујем Србију, али...
30. 07. 2021. у 22:51
ЂОКОВИЋ УТУЧЕН НАКОН ПОРАЗА: Новак изашао пред камере, рекао пар речи и отишао (ВИДЕО)
30. 07. 2021. у 16:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (5)