ХАШИМОТО СЕ ПОЗЛАТИО: Јапанац најбољи у вишебоју

ДОМИНАЦИЈА јапанских гимнастичара у појединачном вишебоју настављена је и у Токију.

ХАШИМОТО СЕ ПОЗЛАТИО: Јапанац најбољи у вишебоју

FOTO: AP

Даики Хашимото, који је пре два дана донео сребро Јапананцима у екипном вишебоју, данас се окитио златом у појединачној конкуренцији и то фантастичним наступом на последњој справи, разбоју.

Хашимото је до победе дошао са укупно 88.465 бодова, док је сребрну медаљу освојио кинески такмичар Сјао Жотен (88.065). Бронзана медаља припала је Русу Никити Нагорњем (88.031).

Ово је Јапану треће узастопно злато у овој дисциплини, након што је 2012. и 2016. године у Лондону и Рију, злато освајао Кохеј Учимура.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

МОЈЕ ЈЕ ДА КАЖЕМ... Шешељ открио која четири потеза блокадери планирају