ГОЛЕАДА У ГОРЊЕМ МИЛАНОВЦУ: ТСЦ у сјајном мечу победио Металац

25. 07. 2021. у 21:01

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ-а победили су Металац у Горњем Милановцу са 4:2 у 2. колу Суперлиге Србије.

Сјајан меч виђен је у овом граду, а публика је могла да ужива у чак шест голова. То је и главни разлог зашто љубитељи најважније споредне ствари на свету долазе на стадион.

Меч је добро почео по домаће, пошто је у 14. минуту Цветковић затресао мрежу Филиповића. Ипак, гостима је било потребно три минута да преокрену резултат, а стрелци су били Томановић и Бањац.

Фуриозно је тим Младена Крстајића почео и други део меча. Ђуро Зец је гол Металца погађао у 51. и 53. минуту. Стојић је у надокнади времена успео да ублажи пораз свог тима.

ТСЦ после ове победе има максималних шест бодова, док Металац има само један.