ПАРТИЗАН НАСТАВИО ДА ПОБЕЂУЈЕ: Натхо пресудио Војводини, црно-бели спремни за Дунајску Стреду (ВИДЕО)

25. 07. 2021. у 20:42 >> 22:54

ФУДБАЛЕРИ Партизана уписали су други тријумф у Суперлиги Србије, пошто су у Новом Саду победили Војводину са 2:0.

Црно-бели су наставили са одличним играма у овој сезони. Изабраници Александра Станојевића нису примили гол ни на трећој утакмици, а дали су седам погодака, (Пролетер 4:0, Дунајска Стреда 1:0, Војводина 2:0).

Оба гола за црно-беле постигао је Бибрас Натхо. Израелац је начео домаће већ у 4. минуту. Лопта се одбијала у казненом простору ривала, а онда је сјајни везиста натрчао на њу и закуцао је иза леђа Николе Симића.

Други гол постигао је у 58. минуту када је искористио добро додавање Јојића и одличним ударцем погодио мрежу ривала по други пут.

Од Војводине нисмо видели много тога доброг у нападу. Једино вредно помена је ударац из даљине Бастајића и покушај главом младог Кабића.

И једне и друге сада очекују обавезе на европској сцени - у квалификацијама за Лигу конференција. Партизан гостује Дунајској Стреди (четвртак, 20.45), док Војводина дочекује Паневежис (четвртак, 20) кога је савладала у Литванији са 1:0.

Црно-бели после два кола имају максималних шест бодова, док су Новосађани остали на једном освојеном у првом колу против Црвене звезде.

Стадион: "Карађорђе". Судија: Новак Симовић (Ловћенац). Стрелци: Натхо у 4. и 58. минуту за Партизан.

ВОЈВОДИНА (4-2-3-1): Н. Симић – Цуцин, Ковачевић, Стевановић, Деветак – Топић, Буснић (од 65. Максимовић) – В. Симић (од 77. Кабић), Човић, Новевски (од 46. Бастајић) – Мркаић (од 59. Зукић).

ПАРТИЗАН (4-2-3-1): Поповић – Лутовац, Вујачић, Саничанин, Урошевић – Здјелар, Јојић – Холендер, Натхо (од 62. Пантић), Јовић (од 73. Павловић) – Рикардо (од 61. Миловановић).

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ: Војводина - Партизан 0:2

90+3. МИНУТ - Крај утакмице!

89. МИНУТ - Могла је Војводина до гола. Главом је пробао млади Кабић после центаршута Цуцина, али је лопта отишла поред гола.

77. МИНУТ - Добар ударац Данила Пантића. Пробао је искоса са леве стране, но добро је реаговао Симић и одбио је лопту у корнер.

70. МИНУТ - Коначно нешто озбиљнији напад Војводине. Шутирао је Бастајић са неких 20 метара, али је Поповић добро интервенисао.

67. МИНУТ - Сјајна акција Партизанове млађарије. Миловановић је упослио Јовића, овај је изашао очи у очи са Симићем и када је морао да шутирао, заломио је једног играча Војводине, па му је голман Новосађана зауставио ударац.

65. МИНУТ - Домаћин не успева да запрети озбиљније. Шутирао је главом Човић, али је лопта отишла високо преко гола.

58. МИНУТ - Поново Натхо! Израелац је дуплирао предност. Повукао је Јојић контру, оставио је повратну за сјајног везисту - овај је тукао из прве и по други пут на утакмици матирао Симића.

53. МИНУТ - Војводина покушава, али никако не успева да запрети гостима, те је резултат из 4. мнута и даље ма снази.

46. МИНУТ - Почело је друго полувреме на стадиону "Карађорђе" у Новом Саду!

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ: Војводина - Партизан 0:1

45+2. МИНУТ - Завршено је прво полувреме у Новом Саду!

45+1. МИНУТ - Центрирао је добро Урошевић са леве стране, Натхо је шутирао из прве левом ногом, но добро је реагова Симић и ухватио лопту.

38. МИНУТ - Могло је да буде опасно по гол гостију. Војводина је покушала да запрети из корнера, али играчи Партизана су успели да реагују и спрече домаће да их угрозе.

29. МИНУТ - Црно-бели чувају стечену предност и недозвољавају ривалу да их угрози. Поповић до сада није имао посла.

18. МИНУТ - Покушао је Рикардо, али је његов ударац изблокира. Нападач Партизана је сигнализирао код судије Новака Симовића да је један фудбалер домаћег тима играо руком у казненом простору, но гости нису добили пенал.

12. МИНУТ - Од тренутка када су црно-бели повели нема много узбуђења. Игра се на половини Војводине, али прилика нема.

4. МИНУТ - Већ је повео Партизан. Гол је постигао Бибрас Натхо. одбијала се лопта у казненом простору ривала, Натхо је натрчао на њу и са неких 15 метара је закуцао у мрежу ривала.

2. МИНУТ - Почела је утакмица на стадиону "Карађорђе".

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17