КАИРАТ ИЗГУБИО ПРЕД ДОЛАЗАК У БЕОГРАД: Шампион Казахстана поражен у Купу, Кекер одмарао носиоце
КАИРАТ има добар резултат против Црвене звезде. Славио је овај клуб у Казахстану са 2:1 у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона. Но, далеко да је било шта готово.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Шампион ове земље је данас играо Куп меч и поражен је од Турана са 0:1. Јасно је да је тим Кирила Кекера све карте бацио на реванш меч у Београду, па су носиоци игре одмарали на овом дуелу.
Меч против Турана су пропустили Вагнер Лав, Канте, Микановић, Дугалић... Од странаца су играли једино Португалац Рикардо Алвеш и Киргистанац Гулжигит Аликулов.
Утакмица Црвена звезда - Каират игра се у среду од 20.30 на стадиону "Рајко Митић".
Препоручујемо
БОРЈАН ИСКРЕН: Пољуљао нас је пораз у Казахстану, сада нам је потребна подршка навијача
22. 07. 2021. у 15:35
ЗВЕЗДО, МОРА БОЉЕ ЗА МЕСТО У ЛИГИ ШАМПИОНА: Каирату победу донео бивши играч Партизана
21. 07. 2021. у 15:30 >> 18:04
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)