ВАСИЋ И МАЧКОВИЋ СПРЕМНИ ЗА ФИНАЛЕ: Јачи од короне и две недеље паузе у тренирању
МИСЛИМ да смо на добар начин отворили такмичење. Имао сам страх како ће се све што смо проживели одразити на трку, ипак нисмо тренирали скоро две недеље, рекао је српски веслач Милош Васић, након што је заједно са Мартином Мачковићем изборио пласман у полуфинале Олимпијских игара.
Васић и Мачковић Фото ВСС
Васић је након позитивног теста на корону по доласку у Јапан, као и цео веслачки тим, провео две недеље у карантину.
" Битно је да смо директно у полуфиналу, на добром смо путу и са више самопоуздања дочекујемо полуфинале. Не размишљамо о ривалима, фокусирани смо на себе и на наше веслање", рекао је Васић.
Мартин је додао да је карантин оставио трага на форму, али да постоји начин да се и то превазиђе.
"Требало нам је мало времена да се увесламо у претходним данима. Задовољни смо трком, имамо шансе за пласман у финале. Старт нам је данас можда био мало лошији, али исправићемо све до следеће трке", рекао је Мачковић.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ФРАНУЦУЗИ У СТИЛУ ОТВАРАЈУ НОКАУТ ФАЗУ: Швеђани немају потребан квалитет да се носе са "триколорима"
ФРАНЦУСКА започиње нокаут фазу Светског првенства 2026 дуелом против Шведске на "Метлајф стадиону" (23.00), где ће бити одиграно и велико финале шампионата. "Триколори" су групну фазу завршили са максималним учинком и оправдали улогу једног од главних фаворита за освајање титуле, док су Швеђани до шеснаестине финала стигли као једна од осам најбољих трећепласираних селекција.
30. 06. 2026. у 06:30
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)