ПРОДУЖЕНА САРАДЊА: Покетино остаје у ПСЖ-у до 2023. године
АРГЕНТИНСКИ фудбалски стручњак Маурисио Покетино продужио је уговор са Пари Сен Жерменом до 2023. године, саопштио је клуб из престонице Француске.
Foto AP
Управа клуба са "Парка Принчева" је задовољна радом бившег тренера Тотенхема иако прошле сезоне није успео да освоји ни Лигу 1, ни Лигу шампиона што су били једни од циљева клуба.
Било је приче током лета да би Покетино могао да напусти ПСЖ, али то се није десило. Спортски директор Леонардо убедио је Аргентинца да остане и обећао му појачања с којим нико не може да буде незадовољан.
Стигли су Жоржињо Вајналдум, Серхио Рамос, Ашраф Хакими и Ђанлуиђи Донарума, уз Нејмара и останак Мбапеа екипа из Париза ће бити заиста моћна.
Препоручујемо
ЈАПАНАЦ ИЗ РАДНИЧКОГ ЗА МАГАЗИН "СПОРТ": Зовем се Мићибући, у Нишу ме зову Мића
23. 07. 2021. у 16:48
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
23. 02. 2026. у 07:00
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)