БРАЗИЛ ОДЛИЧНО ПОЧЕО ОИ: Ришарлисон блистао, фудбалер Евертона са три поготка срушио Немачку (ВИДЕО)

22. 07. 2021. у 15:52

ФУДБАЛЕРИ Бразила победили су Немачку са 4:2 у првом мечу групе Д на Олимпијским играма, а фантастичну партију пружио је Ришарлисон.

Играч Евертона бриљирао је против "панцера", забележио је хет-трик и показао да су "кариоке" озбиљан кандидат за највиши пласман у Токију.

Бразил је после 45 минута игре водио са 3:0, а сјајном крилном нападачу је свега пола сата било довољно за три поготка. У стрелце се уписао у 7, 22. и 30. минуту.

Могли су Бразилци да оду на паузу са четири гола предности, али је Куња промашио пенал у надокнади времена у Јокохами.

Ипак, Немци су познати као селекција која никада не одустаје. Упсели су да постигну два гола и унесу неизвесност у утакмицу. Резултат је најпре смањио у 57. минуту Амири, док је други гол био дело Ашеа у 83. минуту.

Но, тачку на овај сусрет ставио је Паулињо поготком у четвртом минуту судијске надокнаде. Он је тако потврдио тријумф селекције из Јужне Америке.

У првој утакмици ове групе Обала Слоноваче била је боља од Саудијске Арабије са 2:1.