НАВИЈАЧИ МУ НИСУ ДАЛИ ДА ОДЕ У ЗВЕЗДУ, САДА ТЕРОРИШЕ ШВЕДСКЕ ГОЛМАНЕ: Бирманчевић постигао два гола за два минута (ВИДЕО)
ШВЕДСКИ Малме је урадио добарпосао када је дао милион евра успео да доведе Вељка Бирманчевића из Чукаричког.
ФОТО: Принтскрин/Твитер/@dplus_sportSE
Било је сигнала из Црвене звезде да би могао на "Маракану" Није изостала ни његова жеља, али су навијачи добили своје и Бирманчевић се отисну пут Шведске.
Вељко је меч са Дегерфоршом у гостима, у оквиру 12. кола првенства, почео са клупе,у игру је ушао на полувремену.
У периоду од 53. до 55. минута постигао је два гола и тако потврдио победу свог клуба од 5:0.
Он је постигао четврти и пети гол и показао да је врло важан шраф у тиму где још не добија по 90 минута, али је у врху листе стрелаца шведске лиге са пет постигнутих голова у 12 кола.
Препоручујемо
СЛАВОЉУБ ЂОРЂЕВИЋ НАКОН РЕМИЈА НА "МАРАКАНИ": Моје играче омаловажавају од првог дана
16. 07. 2021. у 22:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАВИЈАЧИ У ЧЕТИРИ УЈУТРУ ЧЕКАЛИ СЕЛЕКТОРА ДА СЕ ОБРАЧУНАЈУ! Хаос због испадања са Мундијала (ВИДЕО)
Репрезентација Јужне Кореје доживела је неуспех на Мундијалу пошто није прошла групу, што је разбеснело њихове навијаче.
30. 06. 2026. у 15:24
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
Радета критиковали због расизма, сада га цитирају и хвале
АФРИЧКЕ селекције једна за другом завршавају своје учешће у 1/16 финала Светског првенства. После Јужне Африке, Обале Слоноваче, Конга и Сенегал пакује кофере из САД, Канаде и Мексика.
02. 07. 2026. у 21:10
Коментари (0)