НАВИЈАЧИ МУ НИСУ ДАЛИ ДА ОДЕ У ЗВЕЗДУ, САДА ТЕРОРИШЕ ШВЕДСКЕ ГОЛМАНЕ: Бирманчевић постигао два гола за два минута (ВИДЕО)

17. 07. 2021. у 17:19

ШВЕДСКИ Малме је урадио добарпосао када је дао милион евра успео да доведе Вељка Бирманчевића из Чукаричког.

Било је сигнала из Црвене звезде да би могао на "Маракану" Није изостала ни његова жеља, али су навијачи добили своје и Бирманчевић се отисну пут Шведске.

Вељко је меч са Дегерфоршом у гостима, у оквиру 12. кола првенства, почео са клупе,у игру је ушао на полувремену.

У периоду од 53. до 55. минута постигао је два гола и тако потврдио победу свог клуба од 5:0.

Он је постигао четврти и пети гол и показао да је врло важан шраф у тиму где још не добија по 90 минута, али је у врху листе стрелаца шведске лиге са пет постигнутих голова у 12 кола.

ШЕШИРЏИЈЕ ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

"ШЕШИРЏИЈЕ" ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

ДЕРБИ зачеља отвара 36. коло енглеске Премијер лиге. Иако Евертон има чак 11 бодова више од Лутона још се не зна да ли ће им до краја сезоне САвез вратити неке од одузетих бодова или пак додати још казне.

03. 05. 2024. у 10:38