НЕСТВАРАН КИКС ГОЛМАНА ДИНАМА: Где си пошао црни Ливаковићу? (ВИДЕО)

17. 07. 2021. у 09:38

ПОЧЕЛО је и фудбалско првенство Хрватске. Већ у првом мечу догодило се велико изненађење, јер је Динамо у Загребу изгубио од Славена Белупа са 2:0 (0:0).

Гости су први гол постигли у 50. минуту и то после невероватне грешке голмана Доминика Ливаковића. Чувара мреже Динама, али и репрезентације Хрватске је напустио казнени простор, а онда није лепо захватио лопту. То је казнио Крстановић и послао лопту у мрежу.

Коначних 2:0 је поставио Богојевић у 84. минуту. Динамо је претходне четири сезоне био шампион Хрватске, али поход на пету титулу у низу није кренуо по плану.

Грешку голмана погледајте на 2:27 минута.