ОХИ КАО КАЗНЕНА ЕКСПЕДИЦИЈА: Погледајте два гола новог Звездиног нападача! А тек маказице... (ВИДЕО)

Новости

12. 07. 2021. у 14:35

Норвешки нападач Охи Омоижуанфо има потписан уговор са Црвеном звездом од јануара 2022. године, када ће постати слободан играч, а могуће је да до договра црвено-белих и Молдеа дође и раније, па Охи стигне на "Маракану" већ током овог лета.

Будући нападач Црвене звезде Охи Омоижуанфо наставља да тресе мреже. Голгетер Молдеа учествовао је у убедљивом тријумфу против Ода (5:0) са два поготка.

Омоижуанфо се уписао у листу стрелаца у 30 и 62. минуту, били су то трећи и пети погодак распуцаног домаћина.

Погледајте и сами поготке Охија на 2:00 и . Најлепши тренутак на мечу свакако су маказице Магнуса Гредема у 57. минуту које се налазе на 2:50.

Молде се налази на лидерској позицији у шампионату Норвешке са пет бодова више у односу на другопласирани Бодо, а Охи је постигао већ 15 голова и убедљиво је први на листи стрелаца.

Подсетимо, норвешки нападач има потписан уговор са Црвеном звездом од јануара 2022. године, када ће постати слободан играч, а могуће је да до договра црвено-белих и Молдеа дође и раније, па Охи стигне на "Маракану" већ током овог лета.

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00