СУКОБ КИМИЈА И "ПРИНЦИПА": Туча навијача Партизана у центру Београда (ВИДЕО)
Бивши вођа навијача Партизана, Милош Радисављевић Кими, наводно је данас нападнут у центру Београда на Дорћолу у близини џамије, у чијој је близини и његова кућа.
Фото: Твитер принтскрин/@Vatrogasac9, Јутјуб принтскрин/Балкан инфо
На друштвеним мрежама се појавио и снимак на којем се виде двојица мушкараца, који су у сукобу са петорицом других нападача “наоружаних” столицама, каишевима и другим тврдим предметима.
Кими је наводно ишао ка нападачима, а на снимку се види да су га нападачи гађали каишевима, другим тврдим предметима, па чак и столицама, које су неки од њих имали у руци.
Поједини медији објавили су и да је полиција убрзо дошла на лице места, али да су непознати мушкарци који су напали Кимија побегли пре доласка патроле, а наводно је о инциденту обавештено и Прво основно јавно тужилаштво, а полиција је узела снимке са сигурносних камера како би се утврдио идентитет свих учесника туче.
(Максбет спорт)
Препоручујемо
НИКАДА НЕ ЗАБОРАВИ ОДАКЛЕ СИ КРЕНУО: ФК Табанци посветио мурал бисеру Партизана (ФОТО)
09. 07. 2021. у 14:20
СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће "Богиња провинције" прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?
У јеку још једне изузетно тесне трке за Скудето, Интер наставља поход ка повратку на трон Серије А, а последњи испит у 2025. години чека их у Бергаму, где ће од 20.45 на "Гевис стадиону" гостовати Аталанти.
28. 12. 2025. у 07:20
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Белорусија ово није очекивала (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
28. 12. 2025. у 22:35
КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"
ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.
28. 12. 2025. у 08:48
Коментари (4)