БУЦКО ЈЕ ХИТ У ХОЛАНДИЈИ: Голман аматерског клуба има вишак килограма, Ајакс није успео да га савлада (ФОТО/ВИДЕО)

07. 07. 2021. у 13:38

АМАТЕРСКИ клуб из Холандије Квик 20 играо је пријатељску утакмицу против славног Ајакса. Сам меч је био у другом плану, с обзиром на изглед другог голмана нижеразредног тима.

Занимљиво "копљаници" нису успели да славе, пошто је меч завршен резултатом 1:1, али јунак наше приче је остао несавладан.

Аматерски тим је средином другог полувремена међу стативама имао чувара мреже који има бар  20-25 килограма вишка, али Ајаксу ни то није било довољно да би славио.

Шампион Холандије је повео у надокнади првог полувремена преко суперталентованог Мохамеда Кудуса, пристиглог из Данске од кога се много очекује, али је Квик успео да изједначи у 80. минуту.

Он је успео чак и да забележи једну интервенцију и може да се похвали да није примио гол против великана.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:49